Otomatik dairesel bahçe kapısı otomasyonları; giriş ve çıkışın kontrol altına alınmak istendiği 90 derece açılır kapılarda kullanılabilirler. Farklı kanat uzunluklarına uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Dairesel bahçe kapısı motorları iki kanatlı garaj giriş kapılarına uygulanabileceği gibi tek kanatlı garaj kapılarına da uygulanabilmektedir. Tek kanatlı kapılarda tek motorlu, iki kanalı kapılarda iki motorlu ürünler seçilebilir.

220V AC güç beslemesi ile çalışan ve 24V DC güç beslemesi ile çalışan ürün modelleri farklı güç beslemelerinde de çalışabilme imkanı sunmaktadır. 24V DC güç beslemesi ile çalışan ürün gruplarında isteğe bağlı olarak enerji kesintilerinde de ürünün çalışmaya devam etmesini sağlamak amacıyla opsiyonel olarak akü kiti (batarya)  ürüne bağlanabilir.

Otomatik dairesel kapılar; uzaktan kumanda ile, buton ile, anahtarlı şalter ile, metal dedektörü ile, ağırlık sensörü ile, fotosel ile, plaka tanıma sistemi ile, şifreli geçiş sistemleri ile çalışabilme ve tam uyum sağlama özelliğine sahiptir.

Otomatik dairesel kapılara standart olarak standart olarak fotosel bağlantısı yapılmaktadır. Fotoseller araç yada yaya giriş çıkışı esnasında kapıların kapanmasını engelleyerek kazaların önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Otomatik dairesel kapı motorları standart olarak manuele alma aparatına sahiptir. Bu sayede istenildiğinde ürün manuel kullanıma da imkan vermektedir.

Otomatik dairesel kapı seçiminde ürünün kullanım sıklığına dikkat edilmelidir. Yoğun kullanım olacak alanlarda motor ısınma kapasiteside düşünülerek 24V DC akım ile çalışacan motor grupları tercih edilmelidir. Montajın eksiksiz ve hatasız yapılması da en az ürün seçimi kadar önemlidir. Konusunda uzman montaj ekibinin yapacağı doğru montaj ile ürün uzun ömürlü olacaktır ve talep edilen hizmeti eksiksiz sunacaktır.

ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ OTOMATİK DAİRESEL BAHÇE KAPISI BÖLÜMÜ uzman kadrosu ile 7gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duyar.

OTOMATİK DAİRESEL KAPI ANKARA

 


sigortalı nakliye ankara,


BAZI MAKALELER

08 Ağustos 2016
Çelik Kepenk Sistemleri | Çelik Kepenk Ankara | Otomatik Çelik Kepenk

Çelik Kepenk Nedir? Nasıl Çalışır? Avantajları Nelerdir?

10.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA SERVİS HİZMETLERİ

SERVİS TALEBİ, SERVİS EKİBİ GELMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

02 Ağustos 2016
Çelik kepenk Ankara'da imalatını yapan firmalar.

Çelik kepenk imalatı konusunda hizmet veren firmamız Ankara'da bulunmaktadır. Çelik kepenk nedir? Nasıl üretilir.

10 Ağustos 2016
Endüstriyel Kapı Ankara | Seksiyonel Kapı Ankara | Fabrika Kapısı Ankara

FABRİKA KAPISI NASIL ÇALIŞIR? MONTAJI NASIL YAPILIR?

06 Ağustos 2016
Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik Fotoselli Kapılar Nedir? Otomatik Fotoselli Kapı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Montajdan Kaynaklı Hatalar Nelerdir?

03 Ağustos 2016
OTOMATİK KAPILAR

Otomatik Kapı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? Kontrol Grupları Nelerdir? Montaj Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

08 Ağustos 2016
Otomatik kepenk sistemlerinin arıza durumları

Otomatik kepenk sistemlerinin arıza durumları ve yapılması gerekenler

01.09.2016
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KULLANILAN KEPENK SİSTEMLERİ NELERDİR ?

29 Eylül 2016
Şifreli otomatik kapı sistemleri Ankara

Şifreli otomatik kapı sistemleri çalışma prensipleri, Alen kapı çözümleri olarak Ankara'da tamamlamış olduğumuz projemizin videosu.

30 Temmuz 2016
Otomatik kepenk nasıl çalışır?

Otomatik kepenk sistemleri çalışma prensipleri, otomatik kepenk nasıl çalışır?