Otomatik dairesel bahçe kapısı otomasyonları; giriş ve çıkışın kontrol altına alınmak istendiği 90 derece açılır kapılarda kullanılabilirler. Farklı kanat uzunluklarına uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Dairesel bahçe kapısı motorları iki kanatlı garaj giriş kapılarına uygulanabileceği gibi tek kanatlı garaj kapılarına da uygulanabilmektedir. Tek kanatlı kapılarda tek motorlu, iki kanalı kapılarda iki motorlu ürünler seçilebilir.

220V AC güç beslemesi ile çalışan ve 24V DC güç beslemesi ile çalışan ürün modelleri farklı güç beslemelerinde de çalışabilme imkanı sunmaktadır. 24V DC güç beslemesi ile çalışan ürün gruplarında isteğe bağlı olarak enerji kesintilerinde de ürünün çalışmaya devam etmesini sağlamak amacıyla opsiyonel olarak akü kiti (batarya)  ürüne bağlanabilir.

Otomatik dairesel kapılar; uzaktan kumanda ile, buton ile, anahtarlı şalter ile, metal dedektörü ile, ağırlık sensörü ile, fotosel ile, plaka tanıma sistemi ile, şifreli geçiş sistemleri ile çalışabilme ve tam uyum sağlama özelliğine sahiptir.

Otomatik dairesel kapılara standart olarak standart olarak fotosel bağlantısı yapılmaktadır. Fotoseller araç yada yaya giriş çıkışı esnasında kapıların kapanmasını engelleyerek kazaların önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Otomatik dairesel kapı motorları standart olarak manuele alma aparatına sahiptir. Bu sayede istenildiğinde ürün manuel kullanıma da imkan vermektedir.

Otomatik dairesel kapı seçiminde ürünün kullanım sıklığına dikkat edilmelidir. Yoğun kullanım olacak alanlarda motor ısınma kapasiteside düşünülerek 24V DC akım ile çalışacan motor grupları tercih edilmelidir. Montajın eksiksiz ve hatasız yapılması da en az ürün seçimi kadar önemlidir. Konusunda uzman montaj ekibinin yapacağı doğru montaj ile ürün uzun ömürlü olacaktır ve talep edilen hizmeti eksiksiz sunacaktır.

ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ OTOMATİK DAİRESEL BAHÇE KAPISI BÖLÜMÜ uzman kadrosu ile 7gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duyar.

OTOMATİK DAİRESEL KAPI ANKARA

 


sigortalı nakliye ankara,


BAZI MAKALELER

06 Ağustos 2016
Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik Fotoselli Kapılar Nedir? Otomatik Fotoselli Kapı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Montajdan Kaynaklı Hatalar Nelerdir?

29 Eylül 2016
Şifreli otomatik kapı sistemleri Ankara

Şifreli otomatik kapı sistemleri çalışma prensipleri, Alen kapı çözümleri olarak Ankara'da tamamlamış olduğumuz projemizin videosu.

03 Ağustos 2016
OTOMATİK KAPILAR

Otomatik Kapı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? Kontrol Grupları Nelerdir? Montaj Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

11 Ağustos 2016
Otomatik dairesel bahçe kapısı otomasyonları

Dairesel bahçe kapıları nerelerde kullanılır? Dairesel bahçe kapısı seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

08 ağustos 2016
Kollu Bariyer Sistemleri Ankara | Bariyer Ankara | Otopark Bariyeri Ankara

Kollu bariyer kullanım yerleri ve özellikleri

01.09.2016
OTOMATİK HIZLI PVC KAPILAR

OTOMATİK HIZLI PVC KAPI NEDİR? NERELERDE KULLANILIR?

09 Ağustos 2016
Otomatik fotoselli kapı arızaları

Otomatik fotoselli kapı arızaları nelerdir ve arıza durumunda yapılması gerekenler nelerdir?

03 Ağustos 2016
GARAJ KAPISI ANKARA

Garaj Kapıları Nasıl Çalışır,nerede Kullanılır,bizlere Avantaj Sağlar Mı ?

07.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA FİRMA GÜVENCELERİ

FİRMA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

23 Ağustos 2016
Reklam tabelalı cephelere otomatik kepenk uygulaması

Reklam tabelalı cephelere otomatik kepenk yapılabilir mi, montaj yöntemleri nelerdir?