Hızlı pvc kapı sistemleri kolay giriş çıkış gerektiren ve yoğun olarak kullanılan yerlerdeki kapılarda tercih edilmektedir. Özellikle soğuk hava depoları, market depoları, mavan depoları, ardiye ve şantiye kapıları, malzeme depoları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi Hızlı Tip PVC Kapı Sistemleri sürekli açılıp kapanmaya elverişli dış hava şartlarına dayanıklı, deforme olmayan pvc brandalardan üretilmektedir.

Hızlı pvc kapı sistemleri katlanır ve sarmal tip olarak iki ayrı kullanımı vardır. Sarmal tip bir motor ve sarıcı ünite ile çalışmaktadır. Sarmal tip kapılarda branda motor hareketine göre hareket eden sarıcı üniteye nizami bir şekilde sarılması ile çalışır. Katlanır tip pvc kapılar ise belirli aralıklarla katlama bölümleri oluşturulan branda kapıların motor hareket ettikçe katlanarak toplanması prensibini baz alarak çalışmaktadır.

Bu tip kapılar büyük ölçekli giriş çıkış için oluşturulmış kapı açıklıklarında tercih edilir. Endüstriyel kapılara nazaran çok daha hızlı açılıp kapanan bu kapılar ile araç giriş çıkışı, malzeme giriş çıkışı daha akıcı olmaktadır. Bu da zaman ile yarışan günümüz firmalarınca çok önemli bir konudur. Ayrıca Endüstriyel kapılara göre çok daha ekonomik olan bu ürünler istenilen renkte üretilebilmektedir.

Ürünlerimiz CE ve TSE belgeli olup avrupa ürünlerdir. Hızlı pvc kapı sistemleri hakkında daha detaylı ve teknik bilgiye sahip olmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya hızlı pvc kapılar için oluşturulmuş pdf dokümanı inceleyebilirsiniz.

 

 


BAZI MAKALELER

09 Ağustos 2016
Otomatik fotoselli kapı arızaları

Otomatik fotoselli kapı arızaları nelerdir ve arıza durumunda yapılması gerekenler nelerdir?

07.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA FİRMA GÜVENCELERİ

FİRMA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

10.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA SERVİS HİZMETLERİ

SERVİS TALEBİ, SERVİS EKİBİ GELMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

02 Ağustos 2016
Çelik kepenk Ankara'da imalatını yapan firmalar.

Çelik kepenk imalatı konusunda hizmet veren firmamız Ankara'da bulunmaktadır. Çelik kepenk nedir? Nasıl üretilir.

01.09.2016
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KULLANILAN KEPENK SİSTEMLERİ NELERDİR ?

10 Ağustos 2016
Endüstriyel Kapı Ankara | Seksiyonel Kapı Ankara | Fabrika Kapısı Ankara

FABRİKA KAPISI NASIL ÇALIŞIR? MONTAJI NASIL YAPILIR?

03 Ağustos 2016
GARAJ KAPISI ANKARA

Garaj Kapıları Nasıl Çalışır,nerede Kullanılır,bizlere Avantaj Sağlar Mı ?