ALEN OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Alen otomatik kapı sistemleri ile otomatik kapı sistemlerinde kesin sonuçlar alırsınız.

KurumsalOtomatik kapı sistemleri sektöründeki 15 yıllık tecrübe birikimimizi 2013 yılında kuruluşunu yaptığımız ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ olarak her geçen gün yenilikçi projelere imzamızı atmaya devam ediyoruz. Firmamız,  yılların verdiği bilgi birikimi, tecrübesi ve uzman kadrosu ile sektörde kazandığı ivmeyi katlayarak yoluna devam etmektedir. 

Bilinçli hizmetin doğru sunum ve tecrübe ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan hizmetlerimizin odak noktası tüketici memnuniyetinidir. Sektördeki beceri, çözüm odaklı, karşılıklı güven, dürüst ve ahlaklı çalışmayı düstur edinen ve bu anlayışa sahip ekiplerle çalışmaya özen gösteren firmamız, bu konuda ortak çalışmalar üstlendiğimiz firmaların ve şahısların güven ve takdirleri ile sektörde büyümesine devam etmektedir.Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmişfirmamız, müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik kadrosuyla, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ Yana kayar bahçe kapısı otomasyonu, 90 derece açılır kapı otomasyonları, Bariyer sistemleri, Sarmal kepenk sistemleri, Garaj kapısı sistemleri, Endüstriyel Kapı sistemleri, Hızlı PVC, Fotoselli otomatik kapılar üreterek. Kaliteyi ön planda tutarak her zaman daha iyiyi uygun koşullarda tüketiciyle buluşturma amacı içerisinde olmuştur. Yüksek motivasyonlu ekibimiz ile gelecek hedefimize başarı ile ulaşarak kaliteyi hizmetle birlikte tüketicimize sunmayı amaçlamaktayız. En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemleri konusunda en geniş ürün yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak sistemleri ulaşılabilir maliyetlerle ve teknolojinin gerektiği standartlarda sunmak için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Daha hızlı, etkili ve güvenli hizmet için, üretim, montaj ve zamanlamadan kar etmek için, satış ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti adına, en son teknoloji ve uygulama tekniklerinden faydalanabilmek için, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşan ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ’ni tercih etmenizde yarar var.

HEDEFİMİZ

Öncelikle iç Anadolu bölgesinde sektörün öncü ve ileri gelen firması olmak; kalite politikası ile iş ortaklarına akılcı ve estetik çözümler sunmaktadır. Tüketici beklentisini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlayarak beklentiyi vaktinde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak değeri oluşturarak, yaşam konforunu artıran uluslar arası kalite standartlarında hizmet sunmak hedeflerimizin başında gelmektedir."Süreklilik" ve "en iyi" ilkesini çalışmalarımızın en başına koyarak sizlere sunabileceğimiz hizmetin her geçen gün katlanarak büyümesini sağlamayı amaç edinmekteyiz. Bu kapsamda önceliğimiz tüketici beklentisi ve beklenti odaklı doğru yaklaşım, sonuç olarak doğru hizmet ve müşteri memnuniyeti.Bireysel veya proje bazlı uygulama gereksinimlerinizde, konusunda uzman size özel satış temsilciniz ile İhtiyaçlarınızın detaylı analizi ve en doğru ürün seçimleri. Satış ve uygulama sonrası premium destek hizmeti sağlamaktayız.Unutulmaması gereken en önemli nokta yapınızın türü ne olursa bu tür uygulamaların kalitesi "Hem Güvenliğinizi Hem de Yapınızın Görüntüsü" için önemlidir.Bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda garaj kapısı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, fotoselli kapı ve tüm otomatik kapı uygulamalarında ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.Uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi, 300m2 kapalı alana sahip üretim fabrikası ile ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyar.

VİZYONUMUZ

%100 Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla imalatı, satışı ve montajını yapmış olduğumuz ürün gruplarında etkili, akılcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. ALEN KAPI ÇÖZÜMLERİ’ni tercih eden müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, ortaya koyulan hizmetin arkasında durmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer almak, Yüksek üretim kalitemiz ile ürünlerimizi en ekonomik ve kullanılır biçimde sunmak asli görevlerimizin başındadır.İş felsefemiz sektöründe dayanıklı ürün ortaya koymak, yeni model ve dizaynlarımız ile öncülük etmek,  çevreye uyumlu ayrıcalıklı ürünler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.Teknolojik alandaki değişimlere hızla uyum sağlayarak tüketiciye maksimum fayda ve uygun fiyatlarla yansıtarak bölgemizde sektörün öncü firması olmaya adayız.İsteğiniz;

-Kalite-Uzman kadro

-%100 Müşteri memnuniyeti

-7/24 Hizmet ise

Doğru yerdesiniz ve ALEN’ e hoş geldiniz..

 

s