Garaj kapısı sistemleri pek çok ortamda sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemlerindendir. Özellikle büyük ölçekli kapıya sahip, depo, hangar, itfaiye garajı, askeri garajlar vb. yerlerde tercih edilmektedir. Bunun haricinde özel konut (villa) gibi yerlerde de sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin villalarda tercihlerinin başında gelen sebep dekoratif olmaları ve uzun ömürlü olmalarıdır. 

Garaj kapısı sistemleri dolgulu endüstriyel paneller kullanılarak, özel ve kuvvetli santral motorların uzaktan kumanda ile algıladığı komutları uygulaması prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Bu motorlar çok yüksek ağırlıkları taşıyabilmektedir. Endüstriyel paneller kapı yanındaki kızakların istikametinde hareket ederek kapının kapanma ve açılma hareketini yapmasını sağlamaktadır. Paneller arası sürgülerin birbirine sıkı ve doğru geçmiş olması çok önemlidir. Ekonomik fiyat vermek adına TSE belgesi olmayan panellerin tercih edilmesi garaj kapısının montajdan kısa süre sonra arıza vermesine ve hatta kapının büyük bir risk taşıyarak düşmesine sebebiyet vermektedir. Düşen endüstriyel kapı altındaki aracınız zarar görebileceği gibi kapı altında kalan canlılar da zarar görebilir. Bu konuda garaj kapısı montajını işinin ehli firmaların yapmasını tercih etmelisiniz. 

Firmamız pek çok toplu garaj kapısı ihalesinden alnının akı ile çıkmış, garaj kapısı montajını profesyonel bir şekilde yapabilen tecrübeli personellere sahip kurumsal bir firmadır. Ürünlerimizin tamamı yeni yönetmelik gereğince CE ve TSE belgelidir. Personellerimizin tümü aylık bilgilendirme derslerine tabi olup yenilenen teknolojiye hemen adapte olmaktadır.

Siz de otomatik garaj kapısı sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, müşteri danışma hattımızı arayabilir ya da garaj kapısı sistemleri için hazırlamış olduğumuz pdf dokümanı incelebilirsiniz.


BAZI MAKALELER

08 Ağustos 2016
Çelik Kepenk Sistemleri | Çelik Kepenk Ankara | Otomatik Çelik Kepenk

Çelik Kepenk Nedir? Nasıl Çalışır? Avantajları Nelerdir?

07.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA FİRMA GÜVENCELERİ

FİRMA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

23 Ağustos 2016
Reklam tabelalı cephelere otomatik kepenk uygulaması

Reklam tabelalı cephelere otomatik kepenk yapılabilir mi, montaj yöntemleri nelerdir?

10 Ağustos 2016
Endüstriyel Kapı Ankara | Seksiyonel Kapı Ankara | Fabrika Kapısı Ankara

FABRİKA KAPISI NASIL ÇALIŞIR? MONTAJI NASIL YAPILIR?

09 Ağustos 2016
Otomatik fotoselli kapı arızaları

Otomatik fotoselli kapı arızaları nelerdir ve arıza durumunda yapılması gerekenler nelerdir?

08 ağustos 2016
Kollu Bariyer Sistemleri Ankara | Bariyer Ankara | Otopark Bariyeri Ankara

Kollu bariyer kullanım yerleri ve özellikleri

15 Ağustos 2016
Otomatik panjur nedir?

Otomatik panjur seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Otomatik panjurların kontrol şekli nelerdir? Otomatik panjur lamel renkleri nelerdir?