Garaj kapısı sistemleri pek çok ortamda sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemlerindendir. Özellikle büyük ölçekli kapıya sahip, depo, hangar, itfaiye garajı, askeri garajlar vb. yerlerde tercih edilmektedir. Bunun haricinde özel konut (villa) gibi yerlerde de sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin villalarda tercihlerinin başında gelen sebep dekoratif olmaları ve uzun ömürlü olmalarıdır. 

Garaj kapısı sistemleri dolgulu endüstriyel paneller kullanılarak, özel ve kuvvetli santral motorların uzaktan kumanda ile algıladığı komutları uygulaması prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Bu motorlar çok yüksek ağırlıkları taşıyabilmektedir. Endüstriyel paneller kapı yanındaki kızakların istikametinde hareket ederek kapının kapanma ve açılma hareketini yapmasını sağlamaktadır. Paneller arası sürgülerin birbirine sıkı ve doğru geçmiş olması çok önemlidir. Ekonomik fiyat vermek adına TSE belgesi olmayan panellerin tercih edilmesi garaj kapısının montajdan kısa süre sonra arıza vermesine ve hatta kapının büyük bir risk taşıyarak düşmesine sebebiyet vermektedir. Düşen endüstriyel kapı altındaki aracınız zarar görebileceği gibi kapı altında kalan canlılar da zarar görebilir. Bu konuda garaj kapısı montajını işinin ehli firmaların yapmasını tercih etmelisiniz. 

Firmamız pek çok toplu garaj kapısı ihalesinden alnının akı ile çıkmış, garaj kapısı montajını profesyonel bir şekilde yapabilen tecrübeli personellere sahip kurumsal bir firmadır. Ürünlerimizin tamamı yeni yönetmelik gereğince CE ve TSE belgelidir. Personellerimizin tümü aylık bilgilendirme derslerine tabi olup yenilenen teknolojiye hemen adapte olmaktadır.

Siz de otomatik garaj kapısı sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, müşteri danışma hattımızı arayabilir ya da garaj kapısı sistemleri için hazırlamış olduğumuz pdf dokümanı incelebilirsiniz.


BAZI MAKALELER

16 Ağustos 2016
Otomatik endüstriyel kapılar hakkında genel bilgiler

Otomatik endüstriyel kapı nedir? Endüstriyel kapı seçiminde nelere dikkat edilmelidir?

15 Ağustos 2016
Otomatik panjur nedir?

Otomatik panjur seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Otomatik panjurların kontrol şekli nelerdir? Otomatik panjur lamel renkleri nelerdir?

15 Ağustos 2016
Otomatik panjur arızaları

Otomatik panjurlarda en sık rastlanan arızalar nelerdir? Otomatik panjur arızalarında yapılması gerekenler nelerdir?

08 ağustos 2016
Kollu Bariyer Sistemleri Ankara | Bariyer Ankara | Otopark Bariyeri Ankara

Kollu bariyer kullanım yerleri ve özellikleri

10.09.2016
OTOMATİK KAPILARDA SERVİS HİZMETLERİ

SERVİS TALEBİ, SERVİS EKİBİ GELMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

08 Ağustos 2016
Çelik Kepenk Sistemleri | Çelik Kepenk Ankara | Otomatik Çelik Kepenk

Çelik Kepenk Nedir? Nasıl Çalışır? Avantajları Nelerdir?

11 Ağustos 2016
Otomatik dairesel bahçe kapısı arızaları nelerdir?

Otomatik dairesel bahçe kapısı arıza durumlarında ne yapılmalıdır?