Garaj kapısı sistemleri pek çok ortamda sıklıkla kullanılan otomatik kapı sistemlerindendir. Özellikle büyük ölçekli kapıya sahip, depo, hangar, itfaiye garajı, askeri garajlar vb. yerlerde tercih edilmektedir. Bunun haricinde özel konut (villa) gibi yerlerde de sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin villalarda tercihlerinin başında gelen sebep dekoratif olmaları ve uzun ömürlü olmalarıdır. 

Garaj kapısı sistemleri dolgulu endüstriyel paneller kullanılarak, özel ve kuvvetli santral motorların uzaktan kumanda ile algıladığı komutları uygulaması prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Bu motorlar çok yüksek ağırlıkları taşıyabilmektedir. Endüstriyel paneller kapı yanındaki kızakların istikametinde hareket ederek kapının kapanma ve açılma hareketini yapmasını sağlamaktadır. Paneller arası sürgülerin birbirine sıkı ve doğru geçmiş olması çok önemlidir. Ekonomik fiyat vermek adına TSE belgesi olmayan panellerin tercih edilmesi garaj kapısının montajdan kısa süre sonra arıza vermesine ve hatta kapının büyük bir risk taşıyarak düşmesine sebebiyet vermektedir. Düşen endüstriyel kapı altındaki aracınız zarar görebileceği gibi kapı altında kalan canlılar da zarar görebilir. Bu konuda garaj kapısı montajını işinin ehli firmaların yapmasını tercih etmelisiniz. 

Firmamız pek çok toplu garaj kapısı ihalesinden alnının akı ile çıkmış, garaj kapısı montajını profesyonel bir şekilde yapabilen tecrübeli personellere sahip kurumsal bir firmadır. Ürünlerimizin tamamı yeni yönetmelik gereğince CE ve TSE belgelidir. Personellerimizin tümü aylık bilgilendirme derslerine tabi olup yenilenen teknolojiye hemen adapte olmaktadır.

Siz de otomatik garaj kapısı sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, müşteri danışma hattımızı arayabilir ya da garaj kapısı sistemleri için hazırlamış olduğumuz pdf dokümanı incelebilirsiniz.


BAZI MAKALELER

10 Ağustos 2016
Endüstriyel Kapı Ankara | Seksiyonel Kapı Ankara | Fabrika Kapısı Ankara

FABRİKA KAPISI NASIL ÇALIŞIR? MONTAJI NASIL YAPILIR?

01.09.2016
OTOMATİK HIZLI PVC KAPILAR

OTOMATİK HIZLI PVC KAPI NEDİR? NERELERDE KULLANILIR?

29 Eylül 2016
Şifreli otomatik kapı sistemleri Ankara

Şifreli otomatik kapı sistemleri çalışma prensipleri, Alen kapı çözümleri olarak Ankara'da tamamlamış olduğumuz projemizin videosu.

08 Ağustos 2016
Otomatik kepenk sistemlerinin arıza durumları

Otomatik kepenk sistemlerinin arıza durumları ve yapılması gerekenler

30 Temmuz 2016
Otomatik kepenk nasıl çalışır?

Otomatik kepenk sistemleri çalışma prensipleri, otomatik kepenk nasıl çalışır?

02 Ağustos 2016
Çelik kepenk Ankara'da imalatını yapan firmalar.

Çelik kepenk imalatı konusunda hizmet veren firmamız Ankara'da bulunmaktadır. Çelik kepenk nedir? Nasıl üretilir.

09 Ağustos 2016
Otomatik fotoselli kapı arızaları

Otomatik fotoselli kapı arızaları nelerdir ve arıza durumunda yapılması gerekenler nelerdir?